POLA KOŠA
Borik u Sinju pogodio u sridu
Piše: kosarka.hr | Objavljeno 20.4.2011 u 11:54.

Jure Škifić Foto: Arhiva

Borik je u Sinju protiv Aklara došao do pobjede 71:70 kojom je ostao u igri za plasman u doigravanje.

Alkar je rano stvorio dvoznamenkastu prednost, ali su gosti početkom posljednje četvrtine u potpunosti dostigli prednost koju su tijekom utakmice uporno topili. Junak pobjede Puntamičana bio je Jure Škifić koji je ubacio sedam koševa u posljednje dvije minute, uključujući i dva bacanja za konačnih 71:70. U posljednjem napadu je Ante Delaš, najbolji pojedinac u redovima domaćih, propustio dvije prilike da donese Sinjanima pobjedu.

Jurjević i Škifić su zabili svaki po 22 koša za goste, dok je Delaš s 23 poena, 5 skokova i 4 asista bio prvo ime domaćih.