DOUBLE-DOUBLE HRVOJA PERIĆA ZA NOVU POBJEDU
Zadar predvođen Hrvojem Perićem slavio u Zaboku!
Piše: Hrvoje Bajlo | Objavljeno 17.4.2010 u 21:44.

Hrvoje Perić Foto: ZadarSport (arhiva)

Košarkaši Zadra nastavili su s pobjedničkim nizom! U 8. kolu A1 lige za prvaka izabranici Danijela Jusupa danas su slavili u Zaboku protiv istoimene momčadi rezultatom 82-96.

Prema najavama trenera Jusupa, Zadrani su odradili još jedno teško gostovanje. A da je uistinu bilo teško, barem u prvih 20 minuta, pokazuje i podatak kako je na poluvremenu Zabok vodio 46-63.

Double - double Hrvoja Perića

Ipak Zadrani su se konsolidirali u drugom dijelu i došli do nove pobjede. Hrvoje Perić danas je bio lider momčadi s 'double-double' učinkom, 29 postignutih koševa i 11 skokova. Za napomenuti je i podatak kako je Perić slobodna bacanja gađao 9/11, što je visokih 82%.

U redovima Zadra još su se istakli i Rok Stipčević te Marko Car koji su postigli po 21 koš.