Jazine bez poteškoća protiv Mislava
Piše: Mario Bašić | Objavljeno 1.3.2010 u 17:47.

Jazine Foto: ZDS (arhiva)

U 18 kolu A2 lige jug košarkaši KK Jazine svaldali su KK Mislav rezultatom 91-80 (20-24,24-27,26-18,21-11). Mislav je bolje otvorio utakmicu i cijelo prvo poluvrijeme imao desetak koševa prednosti.

U nastavku utakmice, zahvaljujići odličnom Grgureviću i šuterskim raspoloženom Mujagiću, Jazine su uspjele preokreniti rezultat i mirno privesti utakmicu kraju.

U momčadi Jazina istakli su se efikasni Grgurević(23), Mujagić(18), mladi Milin(10) i Smolić(4),a kod gostiju je najefikasniji bio Batinić sa 25 postignutih koševa. Dobru partiju odigrao je i Tokić te bivši junior Zadra Krizman.