FIBA Champion All Star: Prostranovi "bijeli" poraženi 77-75
Piše: Hrvoje Bajlo | Objavljeno 18.9.2009 u 18:19.

Toni Prostran Foto: Ezadar

Toni Prostran, mladi zadarski razigravač i MVP Svjetskog Prvenstva U19 koje se održavalo u Novom Zelandu ove godine, danas je kao kapetan nastupio na FIBA Champion All Star utakmici za 'bijelu' momčad. Utakmica koja je počela u 14 sati i 30 minuta, na Prostranovu žalost završila je pobjedom 'plavih' 77-75, iako, rezultat nije bio primaran na jednom ovakvom događaju.

Utakmica je svih 40 minuta bila u egalu, no 'plavi' su ipak na kraju bili koncentriraniji te su slavili 77-75. Prostran je igrao 26 minuta te je postigao 13 koševa, a svemu je dodao i 3 asistencije te 5 skokova. Imao je i 7 izgubljenih lopti.

Kod 'bijelih' najbolji je bio Nijemac Philipp Neumann koji postigao 14 koševa, Srbin Musli zabio je 10, dok je MVP-em turnira proglašen Jonas Valanciunas koji je postigao 18 koševa uz 19 skokova.

Bijeli - Plavi 75-77 (18-19, 20-19, 21-18, 26-21)