Nakon šest uzastopnih pobjeda Zadar poražen od ruskog Triumpha 76:70
Piše: Hrvoje Bajlo | Objavljeno 11.9.2009 u 21:27.

Rok Stipčević Foto: ZDS (Arhiva, Sebastian Govorčin)

Košarkaši Zadra nakon šest uzastopnih pobjeda pišu i prvi poraz. Na turniru u Poreču, na kojemu će još Zadrani odmjeri snage s Unicsom i Lokomotivom, izabranici Zmage Sagadina danas su poraženi od ruske momčadi Triumph Lyubertsy rezultatom 76-70. Najbolji u redovima Zadra bio je Stipčević sa 16 postignutih koševa, po 13 su upisali Car i Perić.

KK Zadar – BC Triumph Lyubertsy 70:76

KK Zadar: Rančić 9, Perić 13, Stipčević 16, Škifić 8, Marčinković 3, Ružić 6, Car 13, Plaisted 2, Prostran, Downs.

Do statistike i minutaže igrača nije bilo moguće doći, kao niti do rezultata po četvrtinama, izuzev prve dvije četvrtine (26-16, 46-41 pol. za Zadar), kazala je glasnogovornica kluba Slavica Vulin.

Također, nije poznato da li je Ivan Batur bio prijavljen i je li nastupio na utakmici.

Prostran i dalje bez konkretnije minutaže

Svemu ovome dodajmo informaciju kako je Toni Prostran na parketu proveo svega sedam minuta.