VIDEO - Borik zaustavljen u Dubravi
Piše: Televizija VOX | Objavljeno 26.3.2009 u 15:04.

Screenshot: Televizija VOX

U trećem kolu A-1 Lige za ostanak košarkaši Borik Puntamike poraženi su u Dubravi od istoimene momčadi, rezultatom 68-67. Ovim porazom Puntamičani su došli u nezgodnu situaciju ostanka u ligi. Prvo poluvrijeme momčadi su bile izjednačene, da bi u trećoj četvrtini Dubrava vodila i sa 11 koševa razlike.

Puntamičani se nisu predavali i pred sam kraj susreta izjednačili rezultat na 67-67. Domaćini pogađaju samo jedno slobodno bacanje za vodstvo od 68-67, da bi Mate Mrva u zadnjoj sekundi bio zaustavljen prekršajem koji suci nisu svirali. Najefikasniji kod Borik Puntamike bio je Mate Mrva sa 19 koševa.

Opširnije uz izjavu trenera Borika Nevena Platnaka pogledajte u ovom video prilogu.