Održan 17. Božićni judo turnir
Piše: ZadarSport | Objavljeno 8.12.2008 u 22:11.

Judo klub Zadar

Turnir je održan dana 06. 12. 2008. u organizaciji judo saveza Splitsko – dalmatinske županije.Na turniru je sudjelovalo 15 klubova sa preko 400 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Natjecatelji su se natjecali u kategorijama mlađih djevojčica i dječaka, starijih djevojčica i dječaka i u kategoriji mlađih kadetkinja i mlađih kadeta.
Judo klub "ZADAR" je na ovom turniru nastupio u sve tri dobne skupine sa sveukupno 50 natjecatelja.

Na kraju turnira judo klub "ZADAR" je zauzeo odlično treće mjesto u ukupnom poretku. Posebno dobar rezultat ostvarili su natjecatelji u kategoriji mlađih kadeta, koji su osvojili prvo mjesto i pehar namijenjen najboljim mlađim kadetima na turniru.

U kategoriji mlađih djevojčica i dječaka medalje su osvojili:

1. Sara Pavić osvojila je drugo mjesto
2. Livijo Škoda i Nora Radovčić osvojili su treća mjesta
3. Maris Gičevski, Lucijan Škoda i Nina Katuša osvojili su peta mjesta.

U kategoriji starijih djevojčica i dječaka medalje su osvojili:

1. Erik Perić, Matan Ljubas i Zrinka Miočić osvojili su prvo mjesto
2. Petra Pavić osvojila je drugo mjesto
3. Tihana Diklić i Filip Matak osvojili su treće mjesto
4. Marko Pavelić, Ivan Mustafi, Ante Gržan, Bruno Viduka i Ana Marija Tadić osvojili su peta mjesta

U kategoriji mlađih kadetkinja i kadeta medalje su osvojili:

1. Martina Kelava, Jurica Mustać i Jure Župan osvojili su prva mjesta.
2. Dora Knežević, Toni Vrkić i Kristijan Perović osvojili su druga mjesta.
3. Anica Brdar, Ana Bačić i Tihana Bursač osvojili su treće mjesta.
4. Filip Rončević i Predrag Bursač osvojili su peta mjesta

Natjecatelji su nastupali pod vodstvom trenera Ante Zankija, Dragana Kneževića, Jurice Zankija i Stipe Grgasa.