Box: Diaboliku četiri medalje
Piše: 057info.hr | Objavljeno 20.10.2008 u 20:04.

Danas je završeno Prvenstvo Hrvatske u boksu za seniore. Zadrani su osvojili četiri medalje u pojedinačnim natjecanjima, dok je Diabolik u momčadskom dijelu na kraju četvrti.

Najbolji rezultat postigao je Neron Goleš koji je u kategoriji do 60 kilograma osvojio srebrnu medalju. Elvis Dodaj u kategoriji do 57, Marko Štimac do 64 te Ivan Rončević do 69 kilograma osvojili su brončana odličja. Diabolik je u momčadskoj konkurenciji osvojio četvrto mjesto.

- Iako uvijek može bolje, zadovoljan sam postignutim rezultatima, rekao je trener Diabolika Damir Zrilić.

Najuspješniji u momčadskom dijelu bili su boksači Pule, koji u pojedinačnom natjecanju idu doma sa dvije zlatne medalje.