NK Primorac Biograd - NK Zadar 2-1
Piše: ZadarSport | Objavljeno 20.1.2008 u 13:52.

Poraz Zadra bez Subašića, Terkeša, Župana i Batkoskog Foto: Roman Morović

Nogometaši Zadra odigrali su jučer u Biogradu prvu kontrolnu utakmicu pred početak proljetnog dijela prvenstva 1.HNL.

Zadrani su u Biogradu poraženi od domaćeg Primorca rezultatom 2-1, iako su prvi došli u vodstvo pogotkom Tomasova s bijele točke u 9. minuti.

Strijelci za pobjedu domaćih bili su Hozić u 34. i Mrkić u 52. minuti, a Zadar je nastupio bez Subašića, Batkoskog, Župana i Terkeša. Trener Zebić priliku je dao i juniorima Raši (od prve minute), Prtenjači, Krunešu, Maruni i Miletiću.