Pomoćnici: 1. Igor Pristovnik (Zagreb) 2. Boško Vukušić (Zagreb)

NK CROATIA SESVETE: Zeljko, Petrović, Matić, Šimunić (Kap.), Markić, Miškić, Draganović, Mlinarić (od 61. Đorić), Jerković, Daševci, Vidović (od 70. Marin Ivančić)
Na klupi: Maloča, Zotman, Lončar, Josip Ivančić, Hmelina

NK ZADAR: Ivić, Sarić, Paradžik, Radović (od 20. Šimurina), Šime Prtenjača (Kap.), Torbarina, Mušura, Begonja, Titulić, Zubčić (od 61. Lisica), Vasilj
Na klupi:Perinić, Zanki, Volpi-Kobal, Vidaić, Mandić
Trener: Damir Čačić

Juniori

NK CROATIA SESVETE – NK ZADAR 3-3
0-1 Rašo 28., 1-1 Kiš 42. (11m), 2-1 Kiš 55. (11m), 3-1 Bevanda 63., 3-2 Maruna 65., 3-3 Jerbić 69.

SUDAC: Igor Pristovnik (Zagreb)
Pomoćnici: Marko Matoc (Zaprešić), 2. Boško Vukušić (Zagreb)

NK CROATIA SESVETE: Karatović, Grizelj, Tomašević, Babić, Juroš, Čurković, Guja (od 41. Torbić), Tolić (od 41. Bevanda), Jurakić, Kiš (Kap.), Zubak
Na klupi: Džajkić, Budić, Kovačević, Crnov, Cvijanović
Trener: Miroslav Stipić

NK ZADAR: Lerga, Maruna, Gregov, Jerbić, Jerko Prtenjača (Kap.), Tičak (od 78. Buljat), Miletić (od 56. Kero), Pedišić (od 63. Karačić), Rašo (od 87. Ćuković), Kruneš, Čačić (od 58. Birkić)
Na klupi: Surač, Perica
Trener: Zoran Erlić

Odigrano je 16. kolo Prve HNL za kadete i juniore u kojemu, po osmi puta za redom, niti jedna selekcija NK Zadar nije ubilježila pobjedu. Po teškim i snježnim uvjetima u Sesvetama kadeti Zadra remizirali su s domaćom Croatiom 0-0, dok su juniori uspjeli spasiti bod unatoč vodstvu domaćih 3-1 i činjenici da su od 63. minuti igrali bez isključenog vratara Lerge.

Zadar je poveo u 28. minuti pogotkom Marka Raše, no domaći do kraja poluvremena izjednačuju preko kapetana Kiša koji je sigurno izveo kazneni udarac.

U 55. minuti novi jedanaesterac za Croatiu, a Kiš je ponovno siguran izvođač i domaći vode 2-1.

Osam minuta kasnije vratar Zadra Hrvoje Lerga obranio je rukama jednu loptu izvan kaznenog prostora i zaradio isljučenje, a odmah nakon toga Gabrijel Bevanda zabija za, naigled nedostižno vodstvo Sesveta, 3-1.

Ipak hrabri Zadrani ne posustaju i u samo šest minuta uspjevaju izjednačiti. Prvo je u 65. minuti Maruna smanjio na 3-2, a odmah potom u 69. Jure Jerbić zabija za konačnih 3-3.

Kako stoji u zapisniku utakmice teren je bio prekriven snijegom visine 6 cm, te stoga Zadrani mogu biti prilično zadovoljni osvojenim bodovima u hladnim Sesvetama.

Ipak, ostaje činjenica da su i kadeti i juniori Zadra bez pobjede već punih osam kola.