1-0 Čačić 20., 1-1 Pezić 31., 1-2 Adžam 43.

Pomoćnici: 1. Goran Proleta (Opuzen), 2. Damir Kraljević (Zadar)

ZADAR: Ježina, Maruna (od 67. Perica), Gregov, Jerbić (od 84. Buljat), Kruneš, Tičak, Miletić, Čačić (od 70. Surač), Pedišić, Jerko Prtenjača (Kap.) (od 84. Birkić), Rašo (od 82. Ivković)
Trener: Zoran Erlić

ISTRA 1961: Perković (Kap.), Luchesi, Stjepić, Grbac, Crepulja, Černjul, Macan, Puh, Pezić (od 85. Matija Radolović), Adžam, Imširević (od 67. Glavaš)
Na klupi: Toni Radolović, Osmanović
Trener: Davor Lasić

Odigrano je 14. kolo Prve HNL za kadete i juniore u kojemu su mladi nogometaši Zadra po prvi puta ove sezone svoje domaće utakmice odigrali na igralištu Bagata. I po prvi puta ove sezone protivnik im je bila momčad čiji se seniori ne natječu u 1.HNL – Istra 1961.

Kadeti NK Zadar ubilježili su i treći uzastopni remi, drugi rezultatom 0-0, dok su juniori nastavili negativnu seriju te im je ovo već šesta uzastopna utakmica bez pobjede.

Iako su poveli već u 12. minuti pogotkom Josipa Čačića gosti iz Istre su preokrenuli rezultat pogocima Pezića u 31. i Adžama u 43. minuti, te na kraju slavili sa 2-1.

Svaka sličnost sa seniorskom ekipom je slučajna.

Tablice 1.HNL kadeta i juniora možete pogledati ovdje.