Pomoćnici: 1. Goran Gabrilo (Split), 2. Ante Vuko (Strožanac)

ZADAR: Ježina, Maruna, Gregov, Jerbić, Kruneš, Tičak, Miletić, Kero, Čačić (od 74. Pedišić), Jerko Prtenjača (Kap.), Surač
Na klupi: Lerga, Ivković, Perica, Birkić, Buljat, Ćuković
Trener: Zoran Erlić

HAJDUK: Kalinić, Razdeušek, Galić, Grubić (Kap.), Maloča, Ćurjurić, Rako (od 46. Trebotić), Jure Obšivač (od 80. Budimir), Tole (od 60. Čulina), Čop (od 87. Matošević), Milić
Na klupi: Prolić, Kukoč, Barać
Trener: Dejan Računica

Odigrano je dvanaesto kolo 1.HNL za kadete i juniore. Zadrani su još jednom domaće utakmice odigrali na igralištu Bavarići u Novigradu, a jučer su im protivnici bili vršnjaci iz splitskog Hajduka.

Kadeti Zadra poveli su pogotkom Merifa Titulića u 37. minuti i otišli na odmor s prednošću 1-0. Ipak, gosti iz Splita su u drugom poluvremenu preko Tičinovića uspjeli poravnati rezultat, te je utakmica završila rezultatom 1-1.

Juniori su također odigrali vrlo neizvjesnu utakmicu, a sva tri boda pripala su splićanima zahvaljujći pogotku Duje Čopa u 59. minuti.

U idućem kolu, koje je na rasporedu 28.10., Zadrani gostuju u Šibeniku.

Tablice 1.HNL kadeta i juniora pogledajte ovdje.