Pomoćnici: 1. Damir Brcković (Duga Resa), 2. Damir Volf (Rijeka)

RIJEKA: Raspor, Samaržija, Šneler, Kreilach (Kap.), Jasprica, Krešić, Grbavac, Majer (od 60. Bajramović), Pilčić (od 81. Dujić), Pejić (od 46. Kumić)
Na klupi: Jugović, Udović, Kljajić, Mataija
Trener: Siniša Mihić

ZADAR: Lerga, Maruna, Gregov, Jerbić (od 76. Pedišić), Kruneš, Tičak (od 87. Ivković), Miletić, Kero, Čačić (od 87. Perica), Jerko Prtenjača (Kap.), Surač (od 56. Birkić)
Na klupi: Karačić, Ćuković, Bezinović
Trener: Zoran Erlić

Odigrano je 11. kolo Prve HNL za kadete i juniore. Kadeti Zadra teško su poraženi u Rijeci od domaćih vršnjaka rezultatom 7-0. Juniori su prošli nešto bolje, no također nisu uspjeli postići pogodak. Završilo je 1-0 za Rijeku.

Kadeti su vrlo loše otvorili utakmicu. Prvi gol primili su već u 7. minuti, a do kraja poluvremena riječani su povisli na 2-0. U drugom dijelu potpuni potop mladih Zadrana. Prvo je Simonović u 57. Zabio za 3-0, a potom je kapetan domaćih Alen Matovina postigao nevjerojatan hat-trick u 5 minuta. Redom je golove postizao u 68., 71. i 73. minuti. Konačnih Rijeka – Zadar 7-0 postavio je Nuriši u 79.

Potpuno drugačiji susret ali s istim ishodom odigrali su zadarski juniori. Oni su na pomoćnom igralištu stadiona Kantrida držali 0-0 sve do 74. minute kada im je presudio Dino Bajramović, te su se tako Zadrani na Stanove vratili bez bodova.

Iduće kolo, u nedjelju 21.10, Zadrani na Stanovima dočekuju splitski Hajduk.