Pomoćnici: 1. Damir Božinović (Split), 2. Goran Perica (Šibenik)

ZADAR: Lerga, Maruna, Gregov, Buljat (od 67. Tičak), Jerko Prtenjača (Kap.), Birkić, Miletić (od 80. Ivković), Rašo, Surač (od 88. Jurlina), Pedišić (od 73. Kero), Kruneš
Trener: Zoran Erlić

ZAGREB: Vincek, Amić, Štiglec (od 46. Bljaić), Pavlović, Markić, Sesar (od 46. Jugović), Mamić (od 46. Abdurahimi), Lovro Ščrbec, Petković, Novosel (Kap.), Pavlović (od 69. Ciglar)
Na klupi: Herceg, Ćorić, Medić
Trener: Luka Pavlović

Odigrano je osmo kolo 1.HNL za kadete i juniore u kojem su konačno pobjede ostvarili i zadarski kadeti i juniori.
Nakon što su u 7. kolu u Čakovcu, u porazu od Međimurja 2-1, kadeti Zadra zabili prvi ovosezonski pogodak, jučer su konačno proigrali i zasluženo svladali favoriziranu i do jučer neporaženu momčad Zagreba.
Iako to prvo poluvrijeme nije dalo naslutiti Zadrani su odigrali odličnih drugih 45 minuta i pogocima Zubčića u 52. i Paradžika u 76. minuti ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu.

Isti rezultat nešto kasnije su ponovili i zadarski juniori svladavši prvoplasiranog Zagreba, također sa 2-0.
Na vrata je, umjesto Ježine, koji je otputovao sa seniorima u Koprivnicu, stao mladi Hrvoje Lerga i sačuvao svoju mrežu netaknutom svih 90 minuta.
Za razliku od svojih mlađih kolega juniori su sve riješili već u ranoj fazi utakmice.
Za 1-0 zabio je Marko Rašo u 7., a samo minutu kasnije konačni rezultat je postavio još jedan Marko, Surač za veliko slavlje mladih Zadrana i ponovno približavanje vrhu tablice.