Pet bunara: Anđelić, I. Bulić 6, Sterle, Jurjević 2, J. Bulić 4, Vanjak 27, Ostrogonac, Butić 8, Tadić 12, jerak 3, Fain 10, Primc 5

Šibenik: Nerber, Mijalić, Drezga 11, Rončević, Bilan, Vlaić 13, Šarin 2, Čakić, Vukičević 11, Petković 4, Maleš 16, Bačić 2, Vrkić 26

Borik Puntamika: Đugum 13, Pijaca 7, J. Dražović 6, Pavić 3, T. Dražović 10, Dević 9, Mrva 8, Čular 12, Buterin 5, Jurjević 13, Žorž10
Trener: Ivan Meheš

Vajda: Nuhbegović 2, Marić 15, Pleša, Ikić 16, Rubin 7, Kovačević 8, Novak 13, Hrkač 1, Gačeša 3
Trener: Šime Vidaković

KK Pet Bunara organizator je turnira koji se danas i sutra održava u Bibinjama.
U prvoj današnjoj utakmici domaći A-2 ligaš Pet Bunara ugostio je Šibenik i držao utakmicu u egalu sve do posljednje četvrtine. Tada su Šibenčani ipak pokazali razliku u kvaliteti i na koncu slavili sa 85-77.
Najefikasniji kod domaćina bio je Vanjak sa 27 poena, a kod Šibenika je jedan manje ubacio Vrkić.

Nakon te utakmice na parket dvorane u Bibinjama izašli su košarkaši Borika i Čakovečkog A-2 ligaša Vajde.
Puntamičani su dominirali čitavim tijekom susreta i već na poluvremenu vodili sa visokih +13, 42-29.
Zahvaljujući vrlo dobroj igri i koncentraciji Zadrani su povećali vodstvo do kraja treće četvrtine (64-46) da bi u posljednjoj dionici igre potpuno razbili Čakovčane i susret završili sa velikom prednošću 96-65.
Dvocifreni su kod Borika bili Đugum i Jurjević sa po 13 poena, te Čular sa 12 i Dražović sa 10 koševa, dok su se kod gostiju najviše istakli Ikić (16), Marić (15) i Novak (13).

Sutra u 17.30, također u dvorani u Bibinjama, za treće mjesto igraju Pet Bunara i Vajda, a finale između Borika i Šibenika na rasporedu je u 19.30.

Trener Borika Ivan Meheš
Evo što je nakon utakmice za TV VOX i ZadarSport izjavio trener Borika Ivan Meheš:

"Uvjerljiva pobjeda. Mislim da smo danas konačno dosta dobro odigrali svih 40 minuta.
Zadovoljan sam s igrom ekipe protiv jedne dobre momčadi koja će se ove godine boriti za ulazak u prvu ligu.
Dobra provjera, dobar trening za ono što nas čeka u prvenstvu.
Dao sam priliku svim igračima, nekom više nekom manje, ali svi koji su ušli su dali su svoj doprinos pobjedi.
Sutra nas očekuje jedna malo jača utakmica protiv Šibenika ali očekujem jednu isto tako dobru igru mojih igrača i nadam se pobjedi."