21. i 22. rujna Puntamičane očekuje turnir na kojem, uz

Borik Puntamika: Čular 14, Žorž 11, T.Dražović 8, Dundov 3, Pijaca, Pavić 10, Dević 8, Mrva 3, Buterin 4, Jurjević 4, Đugum 3, J.Dražović 6
Trener: Ivan Meheš

Alkar: Džapo 10, R. Caktaš, T. Caktaš, Režić 5, M. Modrić 3, Omrčen 4, S. Modrić 9, Žaper 2, Jagnjić 19
Trener: Goran Caktaš

U prijateljskoj košarkaškoj utakmici odigranoj večeras u školskoj sportskoj dvorani u Sukošanu košarkaši Borik Puntamike svladali su momčad Alkara iz Sinja rezultatom 74:52.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo izjednačenim rezultatom 29-29, Puntamičani su odlučno krenuli u 3. četvrtinu koju su dobili sa nevjerojatnih 29-6 i time stekli kapitalnu prednost zahvaljujući kojoj su susret mirno priveli kraju.

U redovima Borika najefikasniji su bili Čular sa 14, te Žorž sa 11 i Pavić sa 10 poena, no ono što može najviše veseliti navijače kluba s Puntamike je dobra igra kojoj su, više ili manje, doprinijeli svi igrači.

Kod Alkara istakli su se samo Jagnjić sa 19 poena i Džapo sa 10, dok je ostatak momčadi u potpunosti podbacio, naročito trećoj četvrtini.

Košarkaše Borika 21. i 22. rujna očekuje turnir kojeg organizira KK Pet bunara, a igrat će još Šibenik i Vajda.