Pomoćnici: 1. Marin Ivanković (Split), 2. Petar Gabrilo (Split)

ZADAR: Ježina, Maruna, Lazarevski (od 46. Gregov), Jerbić (od 71. Buljat), Jerko Prtenjača (Kap.) (od 83. Perica), Birkić (od 53. Tičak), Miletić (od 74. Surač), Rašo, Čačić, Pedišić, Kruneš
Trener: Zoran Erlić

OSIJEK: Pavić, Vrgoč, Ivan Tomić, Holjevac, Gavrić, Galić, Borko, Ovničević, Bešlagić (od 46. Čaušić), Buljević, Prijić (Kap.)
Na klupi: Malčić, Rudan, Ergović, Krolo, Matović, Žitnjak
Trener: Goran Popović

Odigrano je šesto kolo 1.HNL za juniore i kadete u kojem je Zadar ugostio Osijek, a osječani su domaćinu sa 4-0 uzvratili za nedavni težak poraz njihovih seniora na Stanovima.

Nakon što su prošlog tjedna kadeti Zadra osvojili drugi prvenstveni bod, odigravši 0-0 sa Cibaliom u Vinkovcima, danas su nastavili seriju loših rezultata u kojoj već 540 minuta nisu postigli pogodak.
Osijek je danas lakoćom došao do tri boda i ostavio Zadrane na začelju prvenstvene tablice sa samo 2 boda (manje ima samo Šibenik).
Nakon lošeg prvog poluvremena, mladi su osiječani sve riješili već na samom početku nastavka.
U 48. minuti gosti su poveli preko Mile Škorića, a isti je igrač zabio i za 2-0 u 61. minuti. Konačnih 3-0 za Osijek postavio je Matija Mišić samo dvije miute kasnije.

Zadarski juniori koji su prije sedam dana deklasirali vršnjake iz Vinkovaca sa 5-0, danas su ubilježili drugi prvenstveni poraz.
Osijek je slavio sa 1-0 i upisao petu pobjedu u isto toliko susreta.
Jedini pogodak na utakmici djelo je Alena Buljevića u 31. minuti.
Unatoč porazu juniori Zadra i dalje su u samom vrhu tablice, uz bok najboljim momčadima lige.

Iduće kolo kadeti i juniori Zadra gostuju u Čakovcu kod Međimurja.