Poraz i pobjeda Zadra u prve dvije utakmice sezone
Piše: R. Morović | Objavljeno 4.9.2007 u 23:28.

Detalj s treninga Zadra u Jazinama, prije odlaska u Delnice Foto: Zadarsport

Košarkaši Zadra jučer su i danas odigrali prve dvije pripremne utakmice pred početak nove sezone.
Jučer su Zadrani u Poreču poraženi od Ruskog Ural Greata kojeg vodi bivši trener Cibone Dražen Anzulović rezultatom 72-73.

Utakmica nije bila otvorena za medije,a prema informacijama koje prenosi Zadarski list Zadar je vodio do kraja treće četvrtine, u jednom trenutku čak i sa 16 razlike, ali je u završnici posustao i tijesno izgubio.

Večeras su Zadrani u Delnicama pobijedili još jednu Rusku momčad, Lokomotiv iz Novosibirska sa 118-84.

U obje se utakmice najviše istakao Juby Johnson, a pojačanja Stallworth, Brewer, Macura i Štimac također su pružili, za ovu fazu priprema, vrlo dobru igru.
Određenu minutažu dobili su i zadarski juniori, a standardno dobri bili su i Barać, Lalić i Stipčević.