Pomoćnici: 1. Stjepan Lukin (Podstrana) 2. Antonijo Pejić (Podstrana)

ZADAR: Ježina, Maruna, Lazarevski (od 67. Gregov), Jerbić, Prtenjača (Kap.), Birkić (od 75. Tičak), Miletić (od 84. Rončević), Rašo, Čačić (od 55. Surač), Kruneš, Pedišić (od 80. Perica)
Trener: Zoran Erlić

INTER: Čović, Batinić, Šarić (od 65. Jurina), Žigman (od 78. Frajt), Ivanković, Kolar, Krišto, Ištuk (od 27. Šiltić), Rašić (Kap.), Šteko (od 70. Bosec), Gorički (od 40. Stanišak)
Na klupi: Ibrahimović, Tuđman
Trener: Zlatko Lučan

Odigrano je 4. kolo Prve HNL mlađih uzrasta. Kadeti Zadra su, nakon poraza od Sesveta i Dinama, te remija s Marsoniom, nastavili niz loših rezultata porazom od Intera iz Zaprešića i to na Stanovima.
Gosti su poveli u 34. minuti preko Pjevića, a konačan rezultat postavio je u 57. Jurica Kotarski.
Zadarski se kadeti tako sada nalaze na pretposljednjem, 15. mjestu na tablici i jedini su klub koji do sada nije postigao niti jedan pogodak.

Puno više obećava juniorska ekipa koja je, nakon početne dvije pobjede, te nesretnog poraza od Dinama u Zagrebu , jučer, bez većih problema, pobijedila Inter rezultatom 3-0.
Strijelci za Zadrane bili su Ante Miletić u 19., Jure Jerbić u 40., te Mario Kruneš u 48. minuti.
To za juniore Zadra znači diobu drugog mjesta na tablici sa Zagrebom (9 bodova), a samo tri više ima prvoplasirani Osijek.

Tablice 1.HNL kadeta i juniora možete pogledati ovdje.