Vaterpolisti Biograda pobjedom se približili 1.HVL
Piše: | Objavljeno 4.6.2007 u 17:36.

Vaterpolisti Biograda jučer su u 11. kolu Prve B vaterpolo lige pobijedili Pulu rezultaom 12-11.
Na gradskom bazenu u Rijeci Biograđani su ostvarili tijesnu ali vrlo važnu pobjedu u borbi za Prvu ligu.
Nakon što su u prvoj četvrtini poveli 3-1 gosti su naglo pali pri kraju dionice, te primili 3 laka pogotka za 4-3.
U drugoj i trećoj četvrtini biogradski se vaterpolisti ipak bude, te u jednom trenutku imaju čak četiri gola prednosti (9-5).
Međutim puljani se opet vraćaju u utakmicu, te je pred kraj dovode do potpune neizvjesnosti.
Sve dvojbe ipak je otklonio Davor Šarić pogotkom za 12-10 dvije minute prije kraja, nakon čega je njegov prezimenjak u redovima Pule promašio peterac i tako konačno riješio pitanje pobjednika.
Vaterpoliste Biograda danas na bazenu Crnica u Šibeniku očekuje vrlo bitan dvoboj protiv Varaždinskog Coninga, izravnog konkurenta u borbi za 1.HVL.