Primorac iz Biograda pobjednik županijskog kupa
Piše: | Objavljeno 4.6.2007 u 17:32.

Nogometni klub Primorac iz Biograda po drugi je put u povijesti osvojio Kup Zadarske županije.
U spektakularnom preokretu, pred oko tristotinjak gledatelja na zadarskim Stanovima, Primorac je pobijedio momčad Bibinja rezultatom 6-4.
Nakon početnog ispitivanja snaga Bibinjci su vrlo brzo poveli. Već u 7. minuti, na asistenciju Krizmana, u dobru priliku dolazi Mate Bugarija kojeg u kaznenom prostoru ruši Kozić, te sudac Ivan Čačić bez dvojbe pokazuje na bijelu točku. Siguran egzekutor bio je Sikirić za vodstvo Bibinjaca 1-0.
U 36. minuti malobrojni su gledatelji mogli vidjeti čak dva pogotka.
Prvo je na 2-0 za Bibinje povećao Sorić, da bi već u idućem napadu na 2-1 smanjio Brajković. Bio je to i rezultat kojim je završilo prvo poluvrijeme.
U drugom poluvremenu prava golijada.
Igrala se tek druga minuta nastavka kada je Oljica poravnao na 2-2. U idućih desetak minuta Primorac je potpuno nadigrao Bibinjce i riješio pitanje pobjednika.
Prvo je Morović u 52. zabio za 3-2, da bi tri minute kasnije Juričić okrunio dominaciju Biograđana pogotkom za 4-2.
U razdoblju od 70. do 75. minute dva puta se u strijelce upisuje Pešić i odvodi Primorac na nedostižnih 6-2.
Poraz Bibinja ublažili su Žmire u 81. iz jedanaesterca, te Paleka u 90. za konačnih 6-4.