Županijski nogometni vikend
Piše: | Objavljeno 22.5.2007 u 16:05.

Protekli vikend igrala su se završna kola 3. i 4.HNL ,te
1. i 2. Županijske lige, pa idemo redom.

Igrano je 31. kolo 3.HNL Jug. Velebit je u Benkovcu svladao Jadran KS rezultatom 2-0.
Pogotke za domaće postigli su Perica u 57. i Mršić u 70., a Velebit se sada nalazi na 3. mjestu 3.HNL sa 49 bodova, četiri boda manje od drugoplasiranog Dugopolja, a dva više od Jadrana LP i Vala.
Drugi predstavnik Zadarske županije, biogradski Primorac, poražen je u gostima od GOŠK AC-a rezultatom 3-1.
Iako su biograđani poveli u 33. minuti pogotkom Oljice, brzo su ispustili prednost (39. Dukaj), te su u drugom poluvremenu potpuno posustali (Jurić 49.,11 m i Tomić 79.).
Tako se sada nalaze u zlatnoj sredini tablice, na devetoj poziciji.

Na terenima 4.HNL podskupine B igrano je 30. kolo.
Vir je u Poličniku pogocima Salazara u 25. i 56. pobijedio Vodice 2-1.
Polača je u Gornjim Raštanima, nakon dosadnog prvog poluvremena, u drugom potpuno deklasirala DOŠK sa 3-0 (Banović 55., Prtenjača 62., Katuša 86.).
Dragovoljac iz Polače poražen je , prvi put nakon 10 kola, u Kninu od Dinare. Bilo je 3-1.
Domaće je u vodstvo doveo Runje u 28., izjednačio je Šopić u 37., da bi u drugom poluvremenu Dinara pogocima Nakića u 52. i Teskera u 68., odnijela zasluženu pobjedu.

Igrano je i 25.kolo Prve Županijske nogometne lige.
Zanimljivo, u svim su susretima slavili domaćini.

Tablica 1.ŽNL je zaista fascinantna.
Vodeće Posedarje ima 56 bodova dok je razmak između druge Zrmanje (37) i posljednjih Pakoštana (29) samo 8 bodova.
Idući vikend igra se posljednje 26. kolo i bit će vrlo zanimljivo vidjeti tko će ispasti iz lige.