ZADAR SportZadne-Izdvojeno

Odbojkaši Zadra ostvarili četvrtu uzastopnu pobjedu

okzadar

Odbojkaši Zadra ostvarili su četvrtu prvenstvenu pobjedu. Na domaćem terenu savladali su momčad Rijeke sa 3-2 u setovima. Nakon izgubljenog prvog seta, zadarski igrači dobijaju iduća dva. Gosti izjednačavaju na 2-2, no Zadar u neizvjesnom petom setu pobijeđuje sa 20:18 i ostavlja bodove kod kuće. U redovima Rijeke nastupa bivši igrač Zadra Filip Hrabrov.

MOK ZADAR – MOK RIJEKA 3:2 ( 12 – 25 ; 25 – 22 ; 25 – 19 ; 21 – 25 ; 20 – 18 )

MOK Zadar : Mislav Lučić, Josip Viduka, Stipe Belić, Boban Čavrag, Antonio Surać, Tomislav Karamarko, Karlo Buterin, Ivan Škara, Mario Grubišić, Roko Frleta, Mateo Kvartuć, Toni Žorić.
TRENER : Marin Masnić

MOK Rijeka : Luka Lasić, Mario Krmpotić, Danijel Jurišić, Filip Hrabrov, Karlo Komosar, Filip Lavić, Jozo Lasić, Ivan Lešić, Drago Lasić, Jakša Dorić, Marin Šušanj, Mladen Jurčević .
TRENER : Velimir Liverić