ZADAR Sport

Ivan Pikunić nastupio na Run & Trek 5 K by Centar Kaptol

602447_5001843765486_533164652_nProteklog vikenda u Zagrebu se održala Cestovna atletska utrka “Run & Trek 5 K by Centar Kaptol”. Utrka se održala povodom otvorenja prve specijalizirane prodavaonice za trčanje – “Run & Trek”.

Na startu je bilo oko 150 atletičara iz cijele Hrvatske,a posebna gošča je bila najbolja Hrvatska maratonka svih vremena Lisa Nemec (4. u maratonu sa Europskog prvenstva iz kolovoza ove godine). Ivan Pikunić iz Sv.Filipa i Jakova,koji nastupa za A.K. “Svetice” osvojio je jako dobro 7.mjesto u ukupnom poretku sa vremenom 17:10 min. Prva mjesta su osvojili Hrvatski reprezentativci Goran Grdenić (A.K. “Agram) sa vremenom 15:49 min i Nikola Mikulić (A.K. “Svetice” sa vremenom 15:53 min.Treće mjesto je osvojio Antun Pavilić (A.K. “Agram”) sa vremenom 16:12 min.

Ivana Pikunića idući nastup očekuje 4.10 u Vrliki na Prvenstvu Hrvatske u cestovnom trčanju na 10 km,a tjedan dana iza toga na Zagrebu maratonu gdje će na polumaratonu probati istrčati osobni rekord.