A2 LIGA JUG
Jazne predvođene sjajnim Čiklićem slavile protiv Voštarnice
Piše: Mario Bašić | Objavljeno 7.11.2011 u 20:10.

Roko Čiklić Foto: Arhiva

Proteklog vikenda odigrano je peto kolo A2 lige jug za košarkaše. Jazine su u gradskom derbiju bile bolje od Voštarnice, dok je susret između Šibenika i Poličnika prekinut zbog napada na suca.

KK “JAZINE” - KK “VOŠTARNICA” 79 : 66 (19:12;17:21;15:18;28:15)
Suci: Petani i Čanković (oba Zadar)

KK "Jazine": R. Čiklić 29, M. Jurica, A. Hoti 5, I. Kaštropil, F. Rutar, D. Škara 2, M. Anđelić 8, I. Baždarić 9, H. Perinčić 7, K. Ljubičić, K. Ercegović 4, T. Longin 15

KK "Voštarnica": J. Dvornik 12, A. Bronić, J. Segarić 3, L. Bašić, A. Lacić, M. Knežević, D. Vidaković 6, M. Marinović 15, M. Atelj 10, M. Grajić, M. Vrsaljko 10, L. Lovrić 10.

Jazine su u gradskom derbiju porazile Voštarnicu. Utakmica je odlučena tek u zadnjoj četvrtini,a domaćina je predvodio sjajni Roko Čiklić sa 29 poena, vrlo raspoložen je bio i mladi junior Zadra Toni Longin koji je ubacio 15 poena. Kod gostiju skupinu od pet dvoznamenkastih predvodio je Marinović (15p)

GKK “ŠIBENIK” - KK “POLIČNIK“ 65 : 55 (18:18;18:25;23:10)
Suci: Radojković i Basarić (oba Split)

GKK "Šibenik": A. Nerber 4, J. Šarin 3, L. Mijalić, F. Kalpić, I. Jelenčić, J. Petković, I. Blače 2, L. Petković 4, F. Vukičević 13, M. Sandrić 14, P. Maleš 25, T. Čičin-Šain.

KK "Poličnik": Š. Buterin 9, A. Gluić, F. Baričević, I. Bulić, V. Fain 5, J. Škara 16, J. Dražović 12, Š. Kovačević, I. Đerđa, J. Bulić 13.

Utakmica Šibenik–Poličnik prekinuta je 3 minute prije kraja pri rezultatu 65-55 za domaćina, zbog napada na suca Basarića.Utakmica je registrirana rezultatom 20-0 za Šibenik.