PRVA POBJEDA
Zadrani slavili protiv Jollya 78-60, Delaš ubacio 22 koša!
Piše: H.B. | Objavljeno 15.9.2011 u 18:58.

Franko Šango Foto: ZDS (arhiva)

U utakmici za treće mjesto, košarkaši Zadra pobijedili su danas momčad Jolly JBS-a rezultatom 78-60.

Zadrani su utakmicu praktički riješili u prvoj četvrtini. Za 10 minuta igre postigli su 27 koševa, dok su za isto vrijeme igrači Jolly JBS-a postigli svega 11. U drugoj četvrtini domaći sastav, predvođen sjajnim Ivom Josipovićem, postiže 26 koševa, Zadrani 25. Do kraja utakmice Zadar je kontrolirao utakmicu i slavio bez većih poteškoća.

Najbolji u redovima Zadra bio je Ante Delaš sa 22 ubačaja, 21 je dodao Ivan Batur. U redovima poraženih gostiju, bolji od ostatka momčadi bio je već spomenuti Ivo Josipović koji je zabio 25 koševa uz 6 skokova.

Jolly - Zadar 60-78 (11-27, 26-25, 12-13, 11-13)

JOLLY: Grubišić, Josipović 25 (6 sk), Katura 2, Vlaić, Režić 7, Mrva 4, Petrović, Žeravica 3, Sandrić 2, Vrsaljko 11, Gabrić, Matov, Ross 6, Petković

ZADAR: Delaš 22, Batur 21, Brnas, Ramljak 6, Radić, Šango, Olivari 3, Ivanov 4, Tončinić 6, Kaštropil 12, Zadnik 4, Vlaić