JADER LIGA
Arbanasi svladali Budule 4:3
Piše: H. Bajlo | Objavljeno 20.7.2011 u 3:21.

Logo Jader Lige 2011 Foto: Jader Liga

Utakmicom ARBANASI-BODULI ,kompletirano je 1.kolo JADER LIGE. U utakmici s dva različita poluvremena, sretniji su bili domaćini i odnijeli pobjedu od 4:3.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo ARBANASIMA. Taktika BODULA da igraju s vratarom u polju nije davala učinka. Laća dovodi ARBANASE u vodstvo. Nakon odličnog prodora Luke Franova, na 2:0 povisuje Kalmeta. Franov Luka povisuje na 3:0 i s tim rezultatom se odlazi na odmor. Mogli su ARBANASI voditi i s puno većom prednosti, ali njihovi igrači nisu se baš snalazili u završnici.

U drugom dijelu stvari se počinju mijenjati. Taktika BODULA počinje davati plodove, pa preko Ivanova i s dva pogotka vratara Kombure, BODULI dolaze do izjednačenja. I dalje se redaju napadi BODULA, ali vratar ARBANASA Budan, čudesnim obranama održava svoju ekipu na životu. I dok je gol BODULA visio u zraku, oni gube jednu loptu, a spretni Mišel Bajlo iz brze kontre postavlja konačni rezultat utakmice!

ARBANASI: Budan, Kalmeta(1), Kotlar, Nikpalj, Franov L.(1), Franov T, Bajlo(1), Rogić, Laća(1). VODITELJ: Mario Petani.

BODULI: Kombura(2), Šljaka, Korenov, Ivanov(1), Kurtin, Prekpalaj, Gobin, Fain.