JUDO
Judaši Zadra odlični na turniru Jaska 2010
Piše: H. B. | Objavljeno 23.11.2010 u 21:55.

Sedamnaest judaša judo kluba Zadar nastupilo je 20. 11. 2010. na međunarodnom judo turniru “Jaska” 2010. Na natjecanju u kategorijama dječaka, djevojčica, mlađih kadeta, mlađih kadetkinja, kadeta i kadetkinja sudjelovalo je preko 400 natjecatelja iz 27 klubova.

U teškoj konkurenciji, Zadarski judaši su pod vodstvom trenera Stipe Grgasa osvojili deset odličja od čega čak pet zlatnih te dvije srebrne i tri brončane.

U kategorijama dječaka i djevojčica zlatnu medalju su osvojili Antonio Patrk, Nora Radovčić i Maris Gičevski. Srebrenu medalju su osvojili Frane Alaburić i Lucijan Škoda dok su Matteo Perković, Luka Mijić i Livijo Škoda osvojili brončanu medalju.

U kategorijama mlađih kadeta i kadetkinja zlatne medalje su osvojili Zrinka Miočić i Ivan Dukić.