Maraska Park odlukom saveza do pobjede, slavili i Bokolje, Kalelarga i Starigrad
Piše: Hrvoje Bajlo
Objavljeno 15.7.2010 u 14:08

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zadarsport.comKošarkaši Maraska Parka (zasluženo i opravdano!) došli su do pobjede odlukom KSZŽ / Foto: Facebook KOŠARKAŠKI SAVEZ

KK «KAMPO KAŠTELO» - KK «BOKANJAC» 80:78 M. Vulić – A. Smolić / Z. Veselinović
• Dosuđena TP igraču Š. Buterin (KK „Bokanjac“).

KK „Kampo Kaštelo“: Vukoša, Pešut 18, Klanac, Anđelić 13, Mijolović, Šimičević 11, Šonja 2, Kamber, Gospić 20, Šamarija 16.

KK „Bokanjac“: Krizman 17, Mrkić 2, Palčić, Pestić, Đerđa 2, Guzobad 2, Baždarić 26, Meić, Troskot 2, Pulja 11, Buterin 17.

KK «VELEBIT» - KK «KALELARGA» 60:92 (23:17; 9:18; 8:22;20:35)
M. Petani – D. Nekić / D. Modrić

KK „Velebit“: Vrkić 26, Mičić 4, Mišić 19, Barić 3, Atelj 8, Tepša.

KK „Kalelarga“: J. Dvornik 12, Marić 10, Gregorić 4, Gjergja 12, J. Bulić 2, I. Bulić 4, D. Dvornik 5, Zrnić 8, Milat 13, Baričević 9, Grgurović 13.

Košarkaši Velebita ni ovaj put nisu imali nikakve šanse protiv momčadi Kalelarge. Goste je do nove pobjede predvodio Mišić sa 19 koševa, Grgurović je dodao 13, a J.Dvornik 12 poena. Kod domaćina, bolji od ostalih bio je Vrkić sa 26 ubačaja, 19 je dodao Mišić.

GRUPA «B»
KK «MARASKA PARK»-KK Caffe bar «CRNI» Tisno 2:0

* Zbog nastupa neprijavljenog igrača u KK Caffe bar „Crni“.

Utakmica Maraska Parka i Caffe Bara Crni iz Tisnog registrirana je pobjedom domaćina 2:0, iz razloga što su košarkaši gostujuće momčadi u igru pokušali 'prokrijumčariti' igrača pod drugim imenom. Odluka Košarkaškog saveza zadarske županije je ta da se domaćinu upiše pobjeda 2:0.

KK Caffe bar «CRNI» Tisno - KK «POLAČA» 86:93 (21:21;19:21;17:26;29:25)
M. Vulić – I. Dellavia / A. Grbić

KK Caffe bar „Crni“Tisno: T. Novaković 6, Musulin 30, Pavlović 8, Klartin, Menjak, Zubčić 29, Kulušić, Fantov, Gabre 4, L. Novaković 9.

KK „Polača“: Govorčin 3, S. Čirjak 2, Zagorac, M. Jurjević 16, D. Jurjević 16, Lovrić 10, Zuanović 10, Pribanović 10, Glavan, L. Čirjak 17, Tomić 9, Kulaš.

KK „SUKOŠAN“ - KK „MARASKA PARK“ – odgođeno

GRUPA «C»
KK «ŠKABRNJA» - KK «STARIGRAD» 69:83
(24:24;14:19;14:23;17:17)
A. Bencun – A. Čanković / Ž. Žilavec

KK „Škabrnja“: A. Ražov 7, M. Škara 6, K. Ražov 2, D. Brkić 2, B. Škara 20, J. Škara 1, Baždarić 12, Višić, Pantalon 19.

KK „Starigrad“: Knežević, Katić, Ćuška 5, Bujas 22, Svoboda 23, Milovac 9, Krapić 18, Ramić, Kovačević 6. Bušljeta, Dokoza.

Košarkaši Škabrnje na domaćem su terenu poraženi od Starigrada rezultatom 69:83. Svoboda (23) i Bujas (22) predvodili su momčad Starigrada u još jednoj pobjedi ove vrlo jake momčadi. Kod domaćina, bolji od ostalih bio je B. Škara sa 20 ubačaja, 19 je dodao Pantalon.

KK «PUT PETRIĆA» - KK «BOKOLJE» 72:88 (21:22;19:11;14:26;18:29)
A. Smolić – D. Čikić / Z. Veselinović
• Dosuđena TP treneru S. Arbanas (KK „Put Petrića“).

KK „Put Petrića“: Čiklić 22, Jurin 16, Fain 11, Kabić 7, Parisatti 2, Korenov, Bušić, Buterin 9, Gunjević 3, Rubeša, Galić 2.

KK „Bokolje“: Petrić 26, Dujmović, Jurjević 11, Prižmić, Jurlina 10, Plantak 7, Knez 32, Bračić 2.

Na terenu O.Š. Šimuna Kožičića Benje, jučer je s početkom u 19 sati i 30 minuta odigrana utakmica između Puta Petrića i Bokolja. Iako su na poluvremenu izabranici trenera Sanija Arbanasa imali prednost od 8 koševa, ona se otopila u trećoj i četvrtoj četvrtini, pa su tako igrači Bokolja, predvođeni Knezom (32) i Petrićem (26) u konačnici slavili rezultatom 72:88. Kod domaćina, bolji od ostatka momčadi bio je Čiklić sa 22 koša.