Zadarsport.com / Foto: L. Gerlanc IV. kolo

KK „KAMPO KAŠTELO“ – KK „BOKANJAC“ 80:78

KK „KAMPO KAŠTELO“: Vukoša, Pešut 18, Klanac, Anđelić 13, Mijolović,
Trener : Tarčuki

KK „BOKANJAC“: Krizman 17, Mrkić 2, Palčić, Pestić, Gjergja 1, Guzobad 2,
Baždarić 26, Meić, Troskot 2, Pulja 11, Buterin 17.
Trener : M. Kanjer

Košarkaši Kampo Kaštela stigli su do svoje druge pobjede u ligi. Sinoć su pred dvjestotinjak gledatelja slavili protiv jakog Bokanjca 80:78. Najbolji u redovima pobjednika bili su Gospić sa 20, Pešut sa 18, te novopridošli centar Kristijan Šamarija sa 16 ubačaja. Kod gostiju su se istakli Baždarić sa 26, te Buterin i Krizman sa po 17 ubačaja.

GRUPA „C“

KK „ŠKABRNJA“ – KK „STARIGRAD“ 69:83
(24:24, 14:19, 14:23, 17:17)

Suci : A. Bencun – A. Čanković
Opunomoćenik : Ž. Žilavec

KK „ŠKABRNJA“: A. Ražov 7, M. Škara 6, K. Ražov 2, Brkić 2, B. Škara 20,
J. Škara 1, Baždarić 12, Višić, Pantalon 19.
Trener : M. Škara

KK „STARIGRAD“: Knežević, Katić , Ćuška 5, Bujas 22, Svoboda 23, Milovac 9, M. Krapić 18, Ramić, Kovačević 6, Bušljeta, Dokoza.
Trener : F. Marasović

Nakon poraza od Bokolja, košarkaši Starigrada došli su do još jedne važne pobjede. Utakmica koja je u prvih 20 minuta bila u egalu, riješena je u trećoj četvrtini kada su igrači trenera F. Marasovića napravili dodatnu prednost od 9 koševa te su utakmicu mirno priveli kraju. Najbolji u redovima pobjednika bili su Svoboda sa 23, te Bujas sa 22 ubačaja, 18 je dodao M. Krapić. Kod domaćina, bolji od ostalih bili su B. Škara sa 20, te Pantalon sa 19 poena.