Dobropoljana: Bokolje slavilo protiv Starigrada 98:92
Piše: Hrvoje Bajlo
Objavljeno 13.7.2010 u 2:14

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zadarsport.comRoko Jurlina / Foto: Arhiva KK «BOKOLJE» - KK «STARIGRAD» 98:92 (30:17;15:25;25:20;28:30)
T. Hordov – D. Nekić / A. Duka

KK „Bokolje“: Petrić 29, V. Dujmović, S. Dujmović, Bašić, Ćosić, Prižmić, Jurlina 17, Plantak 5, Ljubičić 14, Knez 29, Bračić 4.

KK „Starigrad“: Knežević 12, Bušljeta, Ćuška 23, Bujas 25, Krapić 8, Svoboda 20, Kovačević 4, Bušljeta, Dokoza.

Košarkaši Bokolja pobjedom nad Starigradom došli su do svoje treće pobjede u nizu! Prvu četvrtinu odlično su otvorili igrači domaće momčadi koji su nakon 10 minuta imali prednost od 13 koševa prednosti. Do poluvremena, ta se prednost 'otopila' na samo nekoliko koševa prednosti. Ipak, u konačnici, koncentriraniji su bili igrači Bokolja koji si zasluženo slavili pobijedivši Starigrad 98:92.

Najbolji u redovima pobjednika bili su Petrić i Knez sa 29 koševa, 17 je dodao Jurlina, a 14 Ljubičić. Kod gostiju, bolji od ostatka bio je Bujas sa 25, Ćuška je dodao 23, a Svoboda 20 poena.