Hrvoje Perić - hoćemo li ga i u novoj sezoni gledati u dresu Zadra? Foto: Arhiva
U Zagrebu je održana sjednica klubova NLB lige na kojoj su izvučeni parovi za nadolazeću sezonu koja starta 9. listopada. Prvi put u ovom natjecanju su se našli Igokea iz BiH, te predstavnik Češke, Nymburk. Ždrijeb je odredio kako će Crvena Zvezda biti prvi klub koja će imati čast gostovati u Češkoj. Prvo kolo Zadar odlazi u goste Cedeviti, što bi još do jučer bio derbi ,ali kako to sada izgleda iz današnje perspektive, Cedevita je apsolutni favorit.
Kompletan raspored
1. kolo (9.10.2010.)
Partizan - Budućnost
Hemofarm - Cibona
Široki - Krka
Cedevita - Zadar
Union Olimpija - Igokea
Zagreb CO - Radnički
Nymburk - Crvena zvezda
2. kolo (12.10.2010.)
Budućnost - Crvena zvezda
Radnički - Nymburk
Igokea - Zagreb CO
Zadar - Union Olimpija
Krka - Cedevita
Cibona - Široki
Partizan - Hemofarm
3. kolo (16.10.2010.)
Hemofarm - Budućnost
Široki - Partizan
Cedevita - Cibona
Union Olimpija - Krka
Zagreb CO - Zadar
Nymburk - Igokea
Crvena zvezda - Radnički
4. kolo (23.10.2010.)
Budućnost - Radnički
Igokea - Crvena zvezda
Zadar - Nymburk
Krka - Zagreb CO
Cibona - Union Olimpija
Partizan - Cedevita
Hemofarm - Široki
5. kolo (30.10.2010.)
Široki - Budućnost
Cedevita - Hemofarm
Union Olimpija - Partizan
Zagreb CO - Cibona
Nymburk - Krka
Crvena zvezda - Zadar
Radnički - Igokea
6. kolo (6.11.2010.)
Budućnost - Igokea
Zadar - Radnički
KRka - Crvena zvezda
Cibona - Nymburk
Partizan - Zagreb CO
Hemofarm - Union Olimpija
Široki - Cedevita
7. kolo (13.11.2010.)
Cedevita - Budućnost
Union Olimpija - Široki
Zagreb CO - Hemofarm
Nymburk - Partizan
Crvena zvezda - Cibona
Radnički - Krka
Igokea - Zadar
8. kolo (20.11.2010.)
Budućnost - Zadar
Krka - Igokea
Cibona - Radnički
Partizan - Crvena zvezda
Hemofarm - Nymburk
Široki - Zagreb CO
Cedevita - Union Olimpija
9. kolo (27.11.2010.)
Union Olimpija - Budućnost
Zagreb CO - Cedevita
Nymburk - Široki
Crvena zvezda - Hemofarm
Radnički - Partizan
Igokea - Cibona
Zadar - Krka
10. kolo (4.12.2010.)
Budućnost - Krka
Cibona - Zadar
Partizan - Igokea
Hemofarm - Radnički
Široki - Crvena zvezda
Cedevita - Nymburk
Union Olimpija - Zagreb CO
11. kolo (11.12.2010.)
Zagreb CO - Budućnost
Nymburk - Union Olimpija
Crvena zvezda - Cedevita
Radnički - Široki
Igokea - Hemofarm
Zadar - Partizan
Krka - Cibona
12. kolo (18.12.2010.)
Budućnost - Cibona
Partizan - Krka
Hemofarm - Zadar
Šrioki - Igokea
Cedevita - Radnički
Union Olimpija - Crvena zvezda
Zagreb CO - Nymburk
13. kolo (25.12.2010.)
Nymburk - Budućnost
Crvena zvezda - Zagreb CO
Radnički - Union Olimpija
Igokea - Cedevita
Zadar - Široki
Krka - Hemofarm
Cibona - Partizan
14. kolo (5.1.2011.)
Budućnost - Partizan
Cibona - Hemofarm
Krka - Široki
Zadar - Cedevita
Igokea - Union Olimpija
Radnički - Zagreb CO
Crvena zvezda - Nymburk
15. kolo (8.1.2011.)
Crvena zvezda - Budućnost
Nymburk - Radnički
Zagreb CO - Igokea
Union Olimpija - Zadar
Cedevita - Krka
Široki - Cibona
Hemofarm - Partizan
16. kolo (11.1.2011.)
Budućnost - Hemofarm
Partizan - Široki
Cibona - Cedevita
Krka - Union Olimpija
Zadar - Zagreb CO
Igokea - Nymburk
Radnički - Crvena zvezda
17. kolo (15.1.2011.)
Radnički - Budućnost
Crvena zvezda - Igokea
Nymburk - Zadar
Zagreb CO - Krka
Union Olimpija - Cibona
Cedevita - Partizan
Široki - Hemofarm
18. kolo (22.1.2011.)
Budućnost - Široki
Hemofarm - Cedevita
Partizan - Union Olimpija
Cibona - Zagreb CO
Krka - Nymburk
Zadar - Crvena zvezda
IGokea - Radnički
19. kolo (29.1.2011.)
Igokea - Budućnost
Radnički - Zadar
Crvena zvezda - Krka
Nymburk - Cibona
Zagreb CO - Partizan
Union Olimpija - Hemofarm
Cedevita - Široki
20. kolo (5.2.2011.)
Budućnost - Cedevita
Široki - Union Olimpija
Hemofarm - Zagreb CO
Partizan - Nymburk
Cibona - Crvena zvezda
Krka - Radnički
Zadar - Igokea
21. kolo (19.2.2011.)
Zadar - Budućnost
Igokea - Krka
Radnički - Cibona
Crvena zvezda - Partizan
Nymburk - Hemofarm
Zagreb CO - Široki
Union Olimpija - Cedevita
22. kolo (26.2.2011.)
Budućnost - Union Olimpija
Cedevita - Zagreb CO
Široki - Nymburk
Hemofarm - Crvena zvezda
Partizan - Radnički
Cibona - Igokea
Krka - Zadar
23. kolo (5.3.2011.)
Krka - Budućnost
Zadar - Cibona
Igokea - Partizan
Radnički - Hemofarm
Crvena zvezda - Široki
Nymburk - Cedevita
Zagreb CO - Union Olimpija
24. kolo (8.3.2011.)
Budućnost - Zagreb CO
Union Olimpija - Nymburk
Cedevita - Crvena zvezda
Široki - Radnički
Hemofarm - Igokea
Partizan - Zadar
Cibona - Krka
25. kolo (12.3.2011.)
Cibona - Budućnost
Krka - Partizan
Zadar - Hemofarm
Igokea - Široki
Radnički - Cedevita
Crvena zvezda - Union Olimpija
Nymburk - Zagreb CO
26. kolo (15.3.2011.)
Budućnost - Nymburk
Zagreb CO - Crvena zvezda
Union Olimpija - Radnički
Cedevita - Igokea
Široki - Zadar
Hemofarm - Krka
Partizan - Cibona
S obzirom na roster niti sudar prošlogodišnjih sudionika završnog turnira Hemofarma i Cibone ne možemo nazvati derbijem. Zagreb ugošćuje Radnički, a aktualni prvak Partizan kreće u obranu naslova protiv Budućnosti.
Kao što smo već naglasili, liga starta 9. listopada, a posljednje kolo regularnog dijela u kojem će se sastati ovogodišnji finalisti, na rasporedu je 15 ožujka 2011.