Voštarnica bolja od Jazina, porazi Poličnika i Pet Bunara
Piše: Mario Bašić | Objavljeno 22.3.2010 u 14:55.

Jazine Foto: ZDS (arhiva)

U 21. kolu A2 lige jug košarkaši Voštarnice nadigrali su Jazine, Omiš je bio bolji od Poličnika, a Mislav od Pet Bunara.

VOŠTARNICA-JAZINE 83-71 (23-19, 27-18, 18-14, 15-20)
Voštarnica je uvjerljivo pobijedila Jazine i vratila se na drugo mjesto na tablici. U utakmici u kojoj pobjeda u niti jednom trenutku nije bila upitna, istakli su se Dražović sa 24 i Marić sa 13 koševa.

OMIŠ - POLIČNIK 89-74 (22-14, 22-17, 28-16, 17-27)
Po igri koju prikazuju izgleda da je za Poličnik prvenstvo već završilo, što su dokazali i kod zadnje momčadi na tablici doživjevši uvjerljiv poraz. Kod domaćina bolji od ostalih bili su I.Tokić sa 25 te D.Šipić sa 14 koševa. Gostima nije pomogla niti odlična igra L.Lovrića koji je postigao čak 32 koša.

MISLAV - PET BUNARA 92-76(22-21, 26-21, 24-16, 20-18)
Još jedna loša predstava KK Pet Bunara i uvjerljiv poraz od Mislava. U prvom poluvremenu su se Zadrni još nekako i držali, ali u nastavku su totalno potonuli. Kod Mislava najviše koševa su postigli Batinić (21) i Krizman (15), a kod gostiju nešto bolji su bili Mikulić i Šango sa po 16 i Anđelić sa 14 koševa.

Još su igrali DOŠK - SOLIN 67-59, ŠIBENIK4-ALKAR 77-81,dok je Cetina bila slobodna.

Prvak je Alkar,a u zadnjem kolu će se odlučivati tko će napustiti ligu.